oszkodowania a nasza historia

Tworząc zespół, który zajmuje się odszkodowaniami i windykacją należności przyświecał nam jeden cel - skuteczność. Błędem jest częsta rezygnacja z należności ze względu na brak wiary w sukces.

Kim jesteśmy?

Vesta24 to grupa prawników i specjalistów od ubezpieczeń, którzy tę sferę traktują nie tylko jako swoją profesję, ale i zainteresowanie. Dlatego obca jest nam bezosobowość. Bezpośrednio angażujemy się w każdą prowadzoną sprawę. To założenie jest dla Vesta24 priorytetem od początku jej działalności. 

Mamy szerokie doświadczenie oraz wieloletnią praktykę. Dotyczy ona prawa, ubezpieczeń, rynku odszkodowań, windykacji i zadośćuczynień. Od lat skutecznie odzyskujemy pieniądze, które należą się naszym Klientom. 

TORUŃ I BYDGOSZCZ TU DZIAŁAMY

Bydgoszcz i Toruń - to dwa miasta, które są w centrum działalności Vesta24. Obsługujemy jednak Klientów również z całego regionu kujawsko-pomorskiego.

Bydgoszcz i Toruń - to centrum nadziej działalności

Dwa największe miasta województwa kujawsko-pomorskiego to naturalne centrum działań Vesta24. Przede wszystkim tutaj walczymy o odszkodowania i zadośćuczynienia dla naszych Klientów. Tutaj najcześciej reprezentujemy ich przed sądami lub podczas postępowań związanych z indywidualnym zakresem poszczególnych prac. 

Włocławek, Grudziądz, Rypin, Brodnica, Inowrocław i inne miasta regionu

Wątpliwości związane z odszkodowaniami zdarzają się wszędzie. Dlatego we wszystkich miejscach regionu można liczyć na prawników z Vesta24. Działamy również z niewielkich miejscowościach. Niezależnie od tego gdzie jesteś - skontaktuj się z nami. Uzgodnimy szczegóły telefonicznie i przyjedziemy, by pomóc Ci w formalnościach bezpośrednio w miejscu zamieszkania. 

MASZ WĄTPLIWOŚCI? ROZWIĄŻEMY TWÓJ PROBLEM