PYTANIA O ODSZKODOWANIA

Jesteśmy gotowi Ci pomóc każdego dnia

Wypadki zdarzają się codziennie. Ty potrzebujesz odpowiedniej ochrony również każdego dnia. Dlatego zapewniamy wsparcie niezależnie od daty. Jeśli planujesz starania o odszkodowanie, chcesz zadośćuczynienia - skontaktuj się z nami. Zapewnimy fachowe doradztwo prawne i ubezpieczeniowe.

Ile kosztuje doradztwo i obsługa ze strony Vesta24?
Wszystkie kwestie finansowe ustalane są indywidualnie. Vesta24 nie ma cennika - trudno bowiem wyceniać każdą szkodę czy tragedię naszego Klienta. Każdą sprawę oceniamy pod tym względem oddzielnie - staramy się znaleźć punkt zbieżny z naszymi Klientami. Często decydujemy się na obsługę związaną z konkretnymi efektami.
Jak wygląda obsługa prawników Vesta24 związana z odszkodowaniami?
Wszystko zaczyna się od kontaktu z nami. Zadzwoń lub napisz - ustalimy detale. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej zajmiemy się Twoim odszkodowaniem. Spotkamy się tam, gdzie mieszkasz - nie będzie Cię to nic kosztowało.
Czy można liczyć na weryfikację wiedzy i umiejętności? 
Oczywiście tak! Zajmujemy się doradztwem, prawem i ubezpieczeniami. Posiadamy odpowiednie wykształcenie, szkolenia i certyfikaty oraz dyplomy poświadczające wiedzę w zakresie spraw, które obsługujemy.
Masz inne pytania? Nie wahaj się!